Monthly Archive for Leden, 2013

Nové galerie právě přidány!

Právě jsme zveřejnili 3 galerie z akcí uplynulé sezóny 2012 a 1 galerii z letošního lednového výletu do Francie – „Na lyže s padákem“. Podívejte se, jak to vše probíhalo.

Sezóna 2013

Pro zobrazení galerie klikněte na odkaz

více...

Základní kurzy a výlety v sezóně 2013

Právě jsme zveřejnili první termíny všech typů kruzů paraglidingu a většinu plánovaných výletů na sezónu 2013. Mrkněte se, určitě je z čeho vybírat. Další výlety a akce ještě přibudou. Vždy Vás o tom budeme včas informovat, stačí jen pravidelně sledovat náš web.

2.Paratour de France!

V sekci zájezdy přinášíme  informace o druhém ročníku naší akce „ParaTour de France“ – kterou pro Vás připravujeme na červenec. Mrkněte na to, kam se letos s námi můžete vydat!   Berry

! POZOR – Monaco je opět otevřené, ale…

Slavný paraglidingový terén Mont Gros nad Monakem je opět otevřen pro paragliding. Platí však nová pravidla a nařízení, které je potřeba bezpodmínečně dodržovat!

více...

Termíny kurzů a zájezdů 2013

Oznamujeme že termíny kurzů a výletů na novou sezónu 2013 zveřejníme po 21.lednu. Sledujte náš web, bude se opět na co těšit! (Pro „nedočkavce“ - kurzy a tandemové lety začnou od dubna, zájezdy běží po celý rok! Chystáme pro Vás opět nové destinace).