Monthly Archive for Říjen, 2015

Chráněno: Důležité informace k MAROKU!

Stručný obsah příspěvku zde není uveden, protože je tento příspěvek chráněn heslem.

více...

POZOR – poslední evropský paravýlet 2015!

Právě jsme přidali tuto mimořádnou akci na příští týden, protože se má v Jižní Evropě ještě udělat hezky na létání. Neváhejte a přihlaste se včas, pojede pouze 1 auto! Těším se na Vás – Berry.

Saint André les Alpes – ráj paraglidingu!

Právě jsme se vrátili z výpravy do SA. Ač bylo počasí téměř všude neletové, jižní Francie opět fungovala! Létala se každý den termika i svahování, no prostě paráda… brzy se tam opět vrátíme a zakončíme naši letošní Evropskou sezónu!    Pojedeš taky??

AFRIKA za 4000Kč? – Ano je to možné!!!

Upozorňujeme všechny váhavé střelce, že cena letenky na 3. turnus do Maroka od 01.12. do 15.12.2015 teď vyjde kompletně za 3650Kč!! Neváhejte a ozvěte se co možná nejdříve. Podívat se do Afriky za necelé 4000Kč – to snad ani není možné!!

MAROKO – podzim 2015!!!

Na podzimní Maroko zbývají poslední volná místa!!! Neváhejte a hlaste se včas, dokud jsou ceny letenek na neuvěřitelně nízkých cenách! Veškeré info najdete zde nebo v sekci zájezdy. Veškeré dotazy řešte kdykoliv telefonicky na 603472296 – Berry. Těšíme se na Vaše dotazy a přihlášky :-)   BARAKA TEAM

Další akce úspěšně za námi!

Koncem září proběhl náš letošní poslední základní kurz. A pak následovalo dolétání na „Svatého Václava“. Tentokrát jsme se vydali do Francie a povedlo se! Mrkněte na nové fotografie…  Berry