Podzimní zdokonalovací výlet…

        Pro všechny letošní nováčky, naše přátele a kamarády,  piloty a pilotky co létají jen příležitostně, ale i všechny ostatní zájemce, kteří se necítí v něčem příliš jistě (starty, rozpočty na přistání, svahování, termika, aktivní pilotáž,…) nebo si chtějí vyzkoušet padáky od firmy SKY PARAGLIDERS (Anakise a Atise3) připravujeme tento ZDOKONALOVACÍ VÝLET, kde se budete moci zdarma pod naším dohledem poprat s tím, co Vás trápí.

 

        Samozřejmostí bude sjednání pojištění léčebných výloh (zájemci mi pošlou včas své rodné číslo), zapůjčení odpovídající výbavy našim žákům zdarma (ostatním za velmi příznivé ceny), rady poskytované vysílačkou, osobní konzultace ( nejen večer u vínka a grilu), no zkrátka vše co budete chtít zlepšit, tak na tom zapracujeme společně!!

 

       Termín vypisujeme předběžně na středu 8.9. večer odjezd a návrat v neděli 12.9. během dne. Jedná se tedy o klasické 3 létací dny (Čt, Pá, So – obdobně  jako děláme Slovinska). Cena se bude pohybovat podle vybrané lokality mezi 3200-3700Kč, terény budeme volit 2-3dny před odjezdem. Vybírat budeme mezi osvědčenými lokalitami v Itálii, Slovinsku, Rakousku, zkrátka pojedeme tam, kde  bude nejlepší předpověď počasí, abychom si pěkně zalétali !

!!! Upozorňuji všechny zájemce, že tento termín nenaleznete v sekci zájezdy !!!

 

       Kdo bude chtít jet, tak se mi ozvěte na mobil, nebo napište mailík a pořešíme to individuálně. Pojedeme jen v případě, že bude opravdu slušná předpověď k létání. Září už bývá v tomto směru nevyzpytatelné, ale věřte mi, že něco určitě vymyslíme a bude to stát opět za to….

 

       Těšíme se na Vás a za všechny Barakáče zdraví     BERRY.