POZOR – Akce výměna záložek vrcholí!

Kdo ještě máte zájem vyměnit svoji starou záložku za novou a získat slevu 1500Kč, ozvěte se prosím co nejdříve. Tato akce bude 10.5. ukončena!

 


A jak to bude probíhat v praxi ? Váš starý záložní padák nám do tohoto datumu (10.5.) musíte přinést nebo zaslat. Potom si můžete za zvýhodněnou cenu vyzvednout záložák nový. Nebo si ho také nechat zaslat. Poštovné bude činit 120kč. Jen připomínám, že můžete přinést jakýkoliv záložák – nezáleží na velikosti a ani na výrobci a za to si můžete objednat jakýkoliv záložní padák z produkce Sky Paragliders se slevou 1500Kč!

 

Mysleli jsme i na to, abyste nebyli dlouho bez záložáku – takže teď nám napište závazně co budete chtít za nový model a velikost, mi to zatím objednáme, aby byly připraveny co možná nejdříve a potom ten Váš nám doručíte nebo zašlete těsně před 10.5. Následně (kolem 12.5.) budou připraveny Vaše nové záložáky k vyzvednutí či zaslání.

 

Jak říkám, pokud máte zájem, nebo se chcete na cokoliv zeptat, nenechávejte to na poslední chvíli, ale udělejte to hned. Jedině tak budete mít jistotu, že ten Váš nový bude nachystán včas.

 

zdraví a na dotazy a případné objednávky se těší

 

Berry, mobil kdykoliv: 603472296.