BASE 2

  1. Úvodní stránka
  2. Popis
  3. Technické parametry
  4. Barvy
  5. Materiál

Propadli jste létání a sháníte výborného parťáka do stoupáků, termiky a na přelety? Už nehledejte, protože BASE 2 je ten pravý! Jeho barvy inspirované Aztéky odráží jeho povahu a okamžitě Vás uklidní. Nepodceňujte ho však, protože je hrdý na to, že patří ke špičce ve své kategorii co se týče rychlosti i výkonu. Naučte se ho zkrotit a potom společně můžete efektivně pracovat na dosažení Vašich dalších leteckých cílů a výzev. BASE 2 rozšíří Váš potenciál a udrží Vás v bezpečí!

 

BASE 2 je špičkové cross-country křídlo kategorie high EN/LTF B s perfektním vyvážením výkonu, ovladatelnosti, pohodlí a bezpečnosti. Jeho výkon Vás hravě povede kupředu přes záludná místa na přeskocích, podrží ve slabé termice a vzbudí tak Vaši důvěru ve Vás samotných!

 

BASE 2 zrychlí vaši traťovou rychlost a pomůže Vám co nejefektivněji využít letové podmínky daného dne. Jeho jasná zpětná vazba o vzduchu a podmínkách v něm usnadní Vaše aktivní létání. Toto křílo bude rychle a přesně reagovat na vaše podněty. Je to dokonalý partner pro XC dobrodružství!

 

Pro nakupování v eshopu a zobrazení cen zboží musíte být registrován.
Pages: 1 2 3 4 5