Expedice MAROKO 2012 se blíží!!

Jelikož se podzimní Maroko nezadržitelně blíží, přinášíme zde základní informace o připravovaných výpravách.  Přesné datumy a ceny (včetně aktuálních cen letenek) zveřejníme běhěm 14dnů, po potvrzení termínů a cen od leteckých společností, a ubytovatelů, se kterými spolupracujeme.

 

Vše naleznete v sekci zájezdy/Maroko podzim 2012. Bude možné vybírat ze 4 variant výletů, podle zaměření. Chceme Vám nabídnout kvalitní možnost za výbornou cenu, jak si prodloužit letovou sezónu. V Evropě totiž běhěm října a listopadu už není počasí létání příliš nakloněno, dokonce ani v opěvované španělské Andaluzii poslední roky příliš nevychází, za to v Maroku, je v tomto období velice příjemné. Jezdíme tam pravidelně již několik let a ještě nás počasí nezklamalo! Mrkněte do galerií z ostatních let… Letecká sezóna v tomto období po marockém příliš horkém létě  vlastně teprve začíná. Teploty se pohybují mezi 25-30 stupni, voda v oceánu je v pohodě na koupání. Termika funguje spolehlivě… Pro ty z Vás, kteří mají strach z dálek mám zde několik zásadních poznatků! Zdravotnictví pro turisty zajišťované soukromými klinikami a nemocnicemi funguje na výbornou! Nepotřebujete žádná očkování! Pokud máte cestovní pojištění sjednané u LAA platí Vám i v Maroku! Kriminalita zde nikterak nepřevyšuje  tu českou. Lidé jsou příjemní a pohostinní.

 

Máme pro Vás zajištěn kompletní Baraka servis All inclusive - to znamená, že Vám vše zařídíme: koupi letenek, ubytování v soukromí, polopenzi, veškerou dopravu, vývozy, svozy, tlumočení, průvodcovství a hlavně odborný dohled při létání a poskytnutí spousty rad a informací o navštívenýných terénech a stylu létání, který se oblast od oblasti liší…  Zkrátka veškerou péči, na kterou jste od nás zvyklí.

 

A teď  POZOR:

 

Prvních 10 přihlášených získává od nás slevu ve výši 1000Kč!

Při rezervaci Vám toto potvrdíme.

 

Tak neváhejte a mrknětě, co Vám vlastně nabízíme…  ZDE