Důležité informace k MAROKU !!!

      Jelikož se již zájezd blíží a je potřeba začít řešit letenky, abychom Vám je mohli zajistit za rozumné peníze, prosím Vás o následující:

 

      V pondělí 13.09. začneme přijímat objednávky na tento výlet. Plán, kdy a na která místa pojedeme, co si vzít s sebou, no prostě veškeré informace si řekneme koncem září. Nejlepší by bylo se dohodnout na nějakém víkendu, sejít se u nás v Hodkovicích a společně to probrat. Kdo nebude moct, tak to vyřešíme po telefonu nebo mailem.. Teď je nejdůležitější si zajistit letenky, které jsou zatím za velmi výhodné peníze! Uvědomte si, že s blížícím se datem odletu ceny značně porostou.. Nabídneme Vám několik variant a společně se dohodneme, jak to provedeme. Od Vás budu v pondělí potřebovat vědět, jestli můžete odletět mezi 2.11.-9.11. a vrátit se za cca 12-14dní. Zkrátka každý mi řekne nějakou svou časovou představu a nějak to skloubíme. Až budu mít ode všech zájemců požadované informace, obratem Vás kontaktuji a teprve potom dojde k vlastní objednávce letenek.

 

      Věřte, že to není práce jednoduchá a tak Vás prosím o co možná největší přizpůsobivost. Není to zájezd na Lijak, se kterým se může šoupat sem a tam.. Pojede maximálně 8lidí a pořadí bude dle nahlášení. Až to naplníme, stanovíme přesný termín a pak už nebude problém udělat i další skupinku, která by vystřídala tu první. Vše máme pečlivě připravené, letos znovu prověřené. Samozřejmě, že můžeme objevovat i nová místa, která příliš neznáme. Věřte nám, že Maroko je země neskutečně krásná a ještě příliš nepoznaná…

 

       Od příštího roku bude tato destinace již napevno zařazena do zájezdového kalendáře Baraky. Využijte proto letos zaváděcí atraktivní ceny. Veškeré informace o zájezdu budeme letos nečlenům Baraka klubu poskytovat pouze při osobním nebo telefonickém kontaktu.   

 

Otázky, na které si připravte odpověď:

 

1. Můžu v listopadu flexibilně odjet mezi 2.-9.11. když budu znát přesný den odjezdu a příjezdu?

2. Na cca 14 dní ? (na kratší dobu moc nemá smysl, příliš toho nepoznáš)

3. Mám platný pas alespoň do června 2011 ? (musí být ještě platný 6 měsíců po skončení pobytu)

 

                             Na případné dotazy se těší   

                                                                                           Berry.

                                                                                    (603472296)