POZOR – občas měníme destinaci či datum!

Upozorňujeme všechny naše příznivce, že vzhledem k letošnímu velmi nestabilnímu počasí jsme zvolili novou taktiku pro výběr těch správných lokalit. Zájezdy, které najdete na našich stránkách budou vypsány, pouze v případě letového počasí v dané oblasti. Pokud je předpověď špatná, uděláme změnu cílového místa, popřípadě výlet o pár dní posuneme. Naší prioritou je dovést Vás tam, kde si pěkně polétáte a ne za každou cenu trvat na vypsané destinaci či datu.

 

Zatím se nám toto osvědčilo a daří se – prakticky na všech našich letošních výletech se létalo a to docela dost…

 

Doufám, že toto chápete – počasí bohužel „zatím“ vylepšit neumíme :-)

 

za Baraka Team všechny zdraví a na setkání s Vámi se těší

 

Berry.

 

 

PS: I když teprve začalo léto je dobré už myslet dopředu – Kdo si budete chtít prodloužit letošní  nevalnou sezónu a nasbírat další zkušenosti a letové hodiny, nebo si jen pěkně zalétat- tak neváhejte a pojeďte s námi na podzim do Maroka. To je zárukou pěkného počasí a Vaší spokojenosti! Upozorňujeme všechny, abyste přihlášky nenechávali na poslední chvíli, nebo budete mít zbytečně drahé letenky a to by byla škoda! Nebo ne?

 

Nebojte se této nádherné země a pojďte s námi do toho. Vše je zajištěno a perfektně připraveno. Odvezeme Vás na letiště, po příletu do Maroka vyzvedneme, zajistíme ubytování i stravování a hlavně – super zážitky z létání! Pak Vás zase posadíme na letadlo a po příletu Vás náš busík odveze zase zpět…

 

Pro jakékoliv dotazy pište na mail, nebo volejte 603472296 – kdykoliv.