TOP výlet – Provence se blíží !!!

       K jednomu z TOP zájezdů naší sezóny již spoustu let neodmyslitelně patří výlet do Provence. Nabízíme poslední 2volná místa ! Neváhejte a pojeďte si konečně pořádně zalétat !!!

 

       Již více než 16let jezdíme do tohoto nádherného koutu Francie, abychom využili pěkného počasí na jedněch z nejlepších míst pro létání v Evropě vůbec!  Oblasti jsou vhodné k mnohakilometrovým přeletům (létá se zde MS, ME, Světový pohár, atd…).  Rádi přivítáme i úplné začátečníky a rekreační piloty, kterým se budeme věnovat při jejich zdokonalování v létání. Procvičíme s Vámi termiku, svahování, poradíme jak na první přelet…

 

      Poskytneme Vám spoustu rad a zkušeností, které jsou pro tyto oblasti nezbytné, abyste zde létali bezpečně a v klidu si to užívali. Meteo podmínky v Provence jsou totiž velice rozdílné od podmínek, které znáte třeba z českých kopců či Lijaku, Kobaly, Bassana a dalších piloty hojně navštěvovaných terénů.

 

      Rádi se s Vámi o tyto mnohaletými vlastními zkušenostmi nasbírané poznatky podělíme. Pro základní informace o výletu se mrkněte zde.

 

 

Pokud jste nenašli co jste hledali, nebo pro jakékoliv další dotazy mě prosím neváhejte kontaktovat na mobilu 603472296 – Berry. Rád Vám vše zodpovím.

 

       Neváhejte a pojďte s námi do toho !!

 

                     na případné dotazy se těší

 

                                                                BERRY.