Baraka je opět v Maroku

       Po krátké pauze jsme se opět vrátili do Maroka a odstartovali tam naší novou sezónu 2012. Počasí je tu tradičně velmi příjemné. Díky rozsáhlé tlakové výši nad Atlantikem nás vítá každý den modrá obloha, teploty jsou kolem 23stupňů a větřík pro létání přímo ideální.

 

       Momentálně objevujeme nové terény na pobřeží Atlantiku, protože na našich podzimních zájezdech jste o ně projevili velký zájem. Takže se opravdu snažíme a už jsou opět na světě nové krásné destinace, které Vám budeme letos na jaře a na podzim moci ukázat. Jsou jako stvořené pro mnohahodinové laminární svahovačky nad písčitými útesy oceánu. Pěkně se tu dá procvičit groundhandling, starty i přistání, takže člověk může nabrat větší pocit jistoty a bezpečí při létání! Za 5dní co tu jsme, jsme kromě nezbytných formalit –  stavění základen, průzkumu nových oblastí, nasmlouvání ubytování, stravování a dalších nutných činností strávili kolem 20hodin ve vzduchu a cca 10 věnovali pozemnímu groundhandlingu a všemožnému „blbnutí s padákem“ na dunách.

 

       Za pár dní pojedeme prozkoumat nové oblasti do vnitrozemí a pak už se budeme připravovat a těšit se na přílet první skupinky nadšenců!

 

       Naše škola zde bude působit do 23.3.2012, takže pokud budete cokoliv potřebovat s námi řešit, prosíme Vás abyste používali výhradně mailování a to na adresu pgbaraka@pgbaraka.cz.  Budeme se snažit odpovídat co nejrychleji – max. do dvou dnů. V neodkladných záležitostech prosím volejte, nebo raději piště sms na naše firemní číslo 603472296 – Berry, ale nemůžeme Vám zařučit, že budeme neustále na signálu. Pohybujeme se občas v liduprázdných oblastech, kde tato služba ještě není k dispozici.

 

       Děkujeme za pochopení a ze slunného Maroka zdraví

 

                                                          Váš Baraka Team.