Nová sezóna 2014 zveřejněna!

Oznamujeme Vám, že jsme právě zveřejnili nové termíny kurzů a zájezdů na rok 2014. Během ledna postupně doplníme další akce a to hlavně na druhou polovinu roku. Kromě klasických destinací připravujeme například putování po terénech atlantského pobřeží Francie, kde se budeme pohybovat po známých ale i méně známých terénech. Bude to výborná volba nejen pro začínající piloty ke zdokonalení létání v klidných laminárních podmínkách. Navštívíme cliffy a písečné duny, které jsou pro osvojení létání (starty, svahování, groudhandling) přímo skělé! Akce bude probíhat v měsíci červnu.

 

V červenci bude hlavním tahákem letos již tradiční  3. ročník “ Paratour de France“ kde vyrazíme na z brusu nové lokality. Objevit by se měl i minimálně 1 výlet pro sportovně založené lidičky, kteří si chtějí udělat pěší výstup na některou z významných leteckých lokalit Evropy a odtud pak sletět společně dolů. Jedná se o nový a rychle se rozvíjející sportovní styl – Rando & Vol (vyšlápni a leť!), který je dnes velmi populární hlavně mezi piloty západní Evropy. Tak co, půjdete s námi do toho?? Věřte, že to má své kouzlo – jít s partičkou přátel společně na vrchol hory pěšky, místo vozit si “ zadek“ autem. Poznáte nové přátele a zažijete společně mnohá dobrodružství na které se pak dlouho vzpomíná… A navíc člověk si potom ten let nějak více vychutná. Již brzy se dozvíte další podrobnosti - nechte se překvapit…

 

Počítat můžete i s klasikou, jako jsou naše srdeční záležitosti – slunná Provence, magické Castelluccio di Norcia či podzimní Maroko! A proto sledujte pravidelně náš web – více již nechceme prozrazovat, jen připomínáme, že z důvodu špatných předpovědí počasí či neobsazenosti výletu může dojít ke změně destinace či jejímu časovému posunu, ale to Vy co s námi již jezdíte pravidelně určitě víte. Naší filozofií přeci je – hlavně si pěkně a bezpečně zalétat a proto bohužel občas k nějaké změně dojít může. Snažili jsme se ale vše plánovat s rozvahou a podle našich dlouholetých znalostí a osobních zkušeností. Těm co se s námi letos chtějí vydat poprvé jen připomínáme, že všechny lokality máme předem prověřené a osobně vyzkoušené… Tak se neváhejte zeptat, pokud Vás cokoliv o těchto místech zajímá. Rádi Vám vše o nich odpovíme.

 

Takže zatím ahoooj a těšíme se na Vás v nové sezóně 2014

 

Pavel Berry Beran a celý Baraka Team.