! A je to tady – nové Sky produkty!

Jsme potěšeni, že Vám můžeme představit nové produkty Sky Paragliders, které jsme zařadili do naší prodejní nabídky.  Jedná se o dlouho očekávaný kluzák ATIS 4, který prošel velmi úspěšně certifikací a již nyní ho je možné objednávat ve velikostech S, M, L. U velikosti XL ještě certifikace neproběhla. Dalším kluzákem je křídlo EOLE – výborné pro ground-handling, nácviky startů a létání vůbec a to hlavně při silnějším větru, nebo termických nárazech. Vrchlík má totiž pouchých 10,59m2 projekční plochy!

 

Dále to jsou výborné sedačky nové generace a to: SKYLIGHTER – nová výkonnostní sedačka se speed-bagem, s neuvěřitelnou váhou 2,6kg – 2,9kg včetně chrániče páteře, speed systému, karabin a pultíku na přístroje!!! A to je fakt něco nebo ne? Nebo nový model úspěšné sedačky REVERSE 3 se vzduchovým chráničem a spoustou dalších vychytávek, kterou otočíte na ruby a máte z ní regulerní batoh na celou Vaši výbavu…. Za zmínku stojí i druhá generace úspěšné sedačky GII2 a GII2 front.

 

Mrkněte do našeho shopu, kde si můžete všechny výrobky a jejich parametry v klidu pročíst a udělat si představu, co je nového za trendy ve světě výroby paraglidingového vybavení, protože Sky Paragliders každoročně získává spoustu ocenění a řadí se tak k TOP produktérům na světě!