Nový termín na jarní Maroko !!

 

      Na jaro 2012 jsme pro Vás opět nachystali několik expedic po této nádherné zemi. V Maroku je v této době již nádherné počasí. Období s teplotami mezi 20-30stupni nejsou žádnou výjimkou. Termika chodí výborně, oceán je na koupání a země se již zelená a vše začíná kvést..

 

       Upozorňujeme všechny případné zájemce o jarní Maroko, že první dva termíny jsou  prakticky naplněné!

 

        Proto jsme se rozhodli otevřít ještě  třetí  – a to  v termínu od 16.3. – 25.3.2011. Na 10dní pobytu potřebujete pouze 6 dní dovolené!! Z důvodu zachování kvality našich výletů je však počet účastníků opět omezen na 8 lidí v turnusu. Nenechávejte proto prosím přihlášky na poslední chvíli, jinak Vám nebudeme moci vyhovět.

 

        Zbývající volná místa k 18.01.2012:

 

1.turnus - 0 míst

2.turnus - 0 míst 

3.turnus - 6míst

 

       Případný další termín na jaro je možný přidat dle Vašeho zájmu !

 

       Vy, kteří jste zaváhali, nebo se Vám nabízené termíny nehodí, napište nám a zkusíme se s Vámi dohodnout individuelně! 

 

       Doporučujeme Vám neváhat a včas se přihlásit - jedině tak budete mít jistotu velmi levných zpátečních letenek (4000-6500Kč). 

 

       Náš „Baraka servis – All inclusive“ Vám bude plně k dispozici. Nemusíte se o nic starat, zařídíme Vám vše – letenky, dopravu po Maroku naším vozem, ubytování s polopenzí, ale hlavně Vás vezmeme na spoustu nádherných míst a letových terénů, kde společně zahájíme začátek nové letecké sezóny 2012 . Stačí se jen rozhodnout a ozvat se nám, o zbytek se už za Vás postaráme my…

 

       V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte napsat mail nebo volejte na 603472296 – Berry a já Vám rád na vše odpovím. Pokud máte předběžně zájem, klidně nám to nezávazně napište a my se Vám ozveme, hned jak budeme znát detaily.

 

       Pro skupinku od 5 lidí jsme schopni zajistit individuální termín!

Rodinní příslušníci, přítelkyně a přítelové jsou též vítáni. I pro ně to muže být velmi příjemně strávená společná dovolená…

 

                                                  za Baraka Team

 

                                                           Pavel Berry Beran.