Přidány 2 poslední evropské paravýlety 2016!

Právě jsme zveřejnili termíny posledních evropských zájezdů  Baraky pro tuto sezónu 2016. Výlety jsou koncipovány pro všechny typy pilotů. Doporučujeme je hlavně letošním absolventům kurzu, aby se ještě před zimou trochu rozlétali a zdokonalili se! Pojedeme podle nejlepší aktuální  předpovědi, takže cíle jsou teď psány pouze orientačně. Destinaci vybereme až těsně před odjezdem, aby to hlavně létalo a užili jsme si to! ! Procvičíme starty, svahování a termiku, zkrátka každý co potřebuje! Výlety jsou 2, přičemž ten první je zařazen to termínu, kdy je státní svátek, takže to budou 4 létací dny na které Vám budou stačit pouze 2dny dovolené! Veškeré informace najdete v sekci zájezdy. Neváhejte a přihlaste se včas, auta nejsou nafukovací. Další termíny již zařazovat nebudeme, protože po tomto datu se naše škola opět přesouvá na zimu a jaro do Maroka! Pak už Vás tady čeká pouze tradiční „Vánoční párty naší školy“. Termín zveřejníme během měsíce října. Předběžně to plánujeme na sobotu 17.12.2016 – víkend před Štědrým dnemNovou evropskou sezónu odstartujeme na konci března 2017! Berry