JE TO TADY – Restart výletů od 17.06.2020!

S velikou radostí Vám oznamujeme že od 17.06.2020 do 21.06.2020 vyrazíme na první letošní výlet po koronavirové pauze! Pojedeme se rozlétat do Slovinska, nejspíš na Lijak! Pokud by tam náhodou počasí nepřálo, můžeme klasicky, jak je naším zvykem, výlet přeložit do jiné destinace,  kde by byla předpověď příznivější.. Díky otevření hranic a možnosti volného cestování bez nutnosti negativního testu na Covid-19, můžeme jet opravdu prakticky kamkoliv!!!

 

Takže pokud máte zájem, přihlaste se včas přes náš webový formulář, ať si zajistíte místo, dokud ještě zbývá. Kdyby už bylo náhodou zcela obsazeno, nebojte, hned další středu vyrážíme znovu, tentokráte k moři do Chorvatska na Tribalj! Kdo jste tam ještě s námi nebyli – jedná se o parádní hřeben nedaleko moře, kde jsou krásné svahovačky, ale i pěkná termika! Spíme většinou v kempu u moře, takže ráno šup se vykoupat a večer po létání třeba zajít na dobrou rybku či něco ugrilovat… Zkrátka to bude také velká paráda a to nejel létací…

 

Dále už náš kalendář pokračuje dle původního rozpisu a navíc v srpnu ještě přibudou nějaké výlety v termínech mezi 05.08.-19.08.2020! Takže sledujte dobře náš web a hlaste se včas!

 

Tajné tipy – letos se chceme určitě zase podívat do Bulharska, protože to opravdu stojí za to!!!  Špičkové podmínky na létání, výborní lidé, vynikající jídlo a náhdherná příroda – to vše tam můžete zažít!


A podzim a zima 2020?? No samozřejmě MAROKO – nebojte, vše už se zase plánuje! Takže od konce října 2020 do dubna 2021 budete mít možnost s námi okusit kouzlo létání v této nádherné africké zemi! Více informací brzy…


Už se na Vás moc těšíme

 

Berry & Tack